شرایط، قوانین و مقررات استفاده از سایت دیجی جانبی:

 

 

ماده۱ : قوانین عمومی

کلیه اصول ، قوانین و شرایط دیجی جانبی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می­باشد.
در صورت تغییرات در شرایط ، قوانین و مقررات دیجی جانبی در آینده در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می­شود.
عضویت در سایت و خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط ، قوانین و مقررات دیجی جانبی می­باشد.

 

ماده۲ :تعاریف

مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت­نام درج کرده است اقدام به خرید یا سفارش از سایت دیجی جانبی می نماید.

  • مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع اطلاعات درخواستی کاربر/مشتری در فرم ثبت نام برعهده شخص کاربر می­باشد.
  • کاربر یا مشتری مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری خود می­ باشد.
  • عضویت در سایت دیجی جانبی رایگان می­ باشد و به محض عضویت شما در سایت دیجی جانبی، عضویت شما بیانگرپذیرش کلیه شرایط، مقررات و قوانین دیجی جانبی می باشد.

 

فروشنده:

 

فروشنده شخص حقوقی یا حقیقی است که محصولات خودرا در وب سایت دیجی جانبی عرضه می­ کند که این محصولات توسط دیجی جانبی از شرکت های معتبر واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می ­شود و یا برخی از فروشندگان با دیجی جانبی همکاری می­ نمایند و به واسطه این فروشگاه اینترنتی محصولات خودرا به فروش می­ رسانند.

 

 

ماده۳ :

  • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده است و بدون مالیات بر ارزش افزوده می­ باشد.
  • هزینه ارسال کالاها در زمان سفارش مشخص می­شود که دیجی جانبی هزینه های مربوطه را تعیین و در فاکتور لحاظ می­نماید.

 

ماده۴: سیاست های رعایت حریم شخصی:

  • دیجی جانبی متعهد می­شود که در حد توان از حریم شخصی شما دفاع نمایند و در این راستا از هیچ کوشش و تلاشی فروگذار نخواهد بود و تکنولوژی های لازم را فراهم می نماید..
  • کلیه مطالب دردسترس اعم از متن، لوگو، تصویر، ویدئوهای تصویری،موارد دانلود و کپی و کلیه محتوای تولید شده توسط دیجی جانبی کلاً متعلق و در انحصار دیجی جانبی می­باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی اجازه کپی، توزیع و نشر مجدد، ارسال و انتقال آن را برای مقاصد تجاری ندارد و درصورت استفاده برای مقاصد تجاری دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

 

ماده۵ :خسارت در زمان حمل ونقل:

دیجی جانبی تمام تلاش خودرا در راستای سالم رساندن مرسولات خود با توجه به بسته بندی مناسب انتخاب شرکت های حمل نقل معتبر به خریدار می­ نماید.

  • درصورت آسیب های ناشی از حمل نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به دیجی جانبی اطلاع داده شود.

دیجی جانبی هرگونه آسیب ناشی از حمل و نقل را درصورت تایید شرکت حمل کننده می­پذیرد و خسارت را جبران می­نماید.

 

 

ماده۶ : سرویس مهلت تست:

در راستای تکریم مشتری، دیجی جانبی محصولات و کالاهایی که نیاز به تست دارند را تا ۵ روز پس از تحویل به خریداران خود فرصت تست می­دهد و هرگونه نقص فنی در محصولات را بدون قید و شرط می­پذیرد. لازم به ذکر می­باشد که محصولات و کالاهایی که خریداران سفارش داده­اند باید از نظر فیزیکی سالم دریافت کرده باشند.

  • درصورتی که محصول یا کالای برگشتی متناسب با شرایط اولیه خود نباشد توسطدیجی جانبی دریافت نمیگردد و خارج از شرایط تعویض محسوب می­شود.

 

 

قوه قهریه یا فورس ماژور:

تمامی شرایط قوانین و مقررات مندرج در شرایط عادی قابل اجرا می­باشد و درصورت بروز هرگونه قوه قهریه یا فورس ماژور دیجی جانبی هیچگونه مسئولیتی ندارد.